Faydalı Bilgiler
Airbus 320 ve Cessna 172 Uçuş Simulatörü, EurasiaPilot - Uçuş Simulatörü Airbus 320 ve Cessna 172 Simulatoru
  07 Ocak 2020 Salı , 21:14
EurasiaPilot - Uçuş Simulatörü Airbus 320 ve Cessna 172 Simulatoru ile PPL ,IR, Airbus 320 Type Oryantasyon Eğitimi Hizmetinizde. Airbus 320 ve Cessna 172 Uçuş Simulatörü, EurasiaPilot - Uçuş Simulatörü Airbus 320 ve Cessna 172 Simulatoru

Eurasiapilot olarak Uçuş eğitimi almayı planlamış adayları Cessna 172 eğitim simülatörü ve teori eğitimleri ile adaylarımızı uçuş eğitimine hazırlıkları konusunda hizmet vermek ve bu süreçlerde başarılı olmaları konusunda hizmetimizi açmış bulunmaktayız.

Profesyonel pilotlarımız ile Airbus 320 simülatörü ile, hava yolu mülakat süreçlerine katılacak adayları ve Type Rating eğitimi sürecindeki adaylara rakiplerinin en iyisi olan simülatörümüz ile eğitim süreçlerine destek vermeyi amaçlamış bulunmaktayız.

Gelişen ve büyüyen havacılık sektörümüzün en önemli insan kaynakları unsurunu oluşturan Pilotluk mesleğinin, artan talep ve yetiştirme politikalarına eş zamanlı olarak, pilot adaylarının yurt içi ve yurt dışı pilotaj eğitimi süreçleri öncesi Cessna 172 eğitim simülatöründe ve sınıf dersliklerinde oryantasyon ve kabiliyetlerinin uçuş eğitiminde artırılmalarına yönelik pilot adaylarına beceri kazandırmak.

Kazandırılan bu beceri ile, adayların zaman ve maliyetler doğrultusunda pilotaj eğitiminde başarılı olmaları amaçlanmıştır.

Airbus 320 simülatörümüz ile, Type Rating eğitimine başlayacak olan adaylara ve Assetment değerlendirmelerine tabi tutulacak pilotlara süreçlere hazırlayarak başarılı olmaları hedeflenmektedir.

Vizyonumuz;

'Biz Birlikte Güçlüyüz' sloganımız ile, Kurumsal yapımızın ana temeli olan Aerobedo havacılık bünyesinde, Eurasiapilot Simülatör Merkezi olarak sektöre kazandırılacak tüm pilotların simülatör ve eğitim programları ile temel hazırlık programları ile buluşturarak kabiliyet ve becerileri yüksek pilot adaylarının kazandırılmasında sektöre katkı sağlamak ana vizyonumuz olarak benimsenmiştir.

https://www.ucussimulatoru.com/

https://www.eurasiapilot.com/

Yorumlar
Kod: 31S7Z