Gizlilik Bildirimi

-Karakese.com Gizlilik Politikası, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer kişisel verilerin işlenmesine ve korunmasına ilişkin mevzuata dayalı olarak ele alınmış ve hazırlanmıştır.

-Sitemizde yayınlanan haberler link vermek kaydıyla alıntı yapılarak yayınlanabilir.

-Yazarlarımızın yazıları kaynak göstermek ve link vermek şartıyla yayınlanabilir.

-Sitemizde köşe yazarı olarak yazı yazan yazarlarımız kendi yazılarından sorumludur ve hiçbir şekilde yasal sorumluluk kabul edilmez.

-Sitemize kullanıcılar tarafından yazılan yorumlar hakkında hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmez.

-Sitedeki haberlere yorum yapan kişilerden alınan bilgiler 3. Şahıslarla paylaşılmaz. Savcılık makamının yorumlara ilişkin ip istemeleri halinde bu ip adresleri ilgili mercilere verilir.

-Web sitelerimizi ziyaret eden kullanıcılara ait hiçbir özel veri kayıt altına alınmamaktadır.

-Kullanıma dair veriler kullanım deneyimini geliştirmek amacıyla yine anonim olarak kaydedilebilmektedir.

-Kullanıcılarımızdan, web sitelerimizde sunulan veya ileride sunulacak ve üyelik gerektiren işlemler için bir üye hesabı oluşturmalarını isteyebiliriz.

-Üyenin sisteme kayıt olurken oluşturacağı hesap bilgileri ve şifreleri kendisine özeldir, başka kişi ya da kuruluşlarla paylaşılamaz. Bu konudaki ihmali ya da kusurundan üye bizzat kendisi sorumludur.

- Karakese.com zaman içinde bu gizlilik politikasını güncelleyebilir. Güncellenen gizlilik politikaları yayınlandıktan sonra geçerli hale gelir. Kullanıcılar güncel politikamıza her zaman web sitelerimizin “Gizlilik Bildirimi” bölümünden ulaşabilirler.

Karakese.com, yerel haber sitesi olmasının yanında kapsamlı ve geniş bir içerik yaratma amacı ile açılmış, her türlü konuda bilgi sağlamayı hedeflemektedir. Telif hakları konusunda da hassas bir politika güdülmektedir. İçerik, reklam, şikayet, telif hakları v.b. tüm konularda karakesehaber@gmail.com adresi üzerinden temasa geçiniz.