Faydalı Bilgiler
Hatay 2019 Yerel Seçim Adayları, 31 Mart Yerel Seçimleri Hatay Adayları
  29 Mart 2019 Cuma , 16:03
Hatay CHP Adayları, Hatay AK Parti Adayları, Hatay MHP Adayları, Kayser, İyi Parti Adayları, 31 mart 2019 yerel seçimleri Haberleri, Güncel 31 mart 2019 yerel seçimleri haberleri ve 31 mart 2019 yerel seçimleri gelişmeleri

AK Parti Hatay Belediye Başkan adayları 

HATAY PAYAS AK PARTİ BEKİR ALTAN
HATAY ARSUZ AK PARTİ NECİM BOZKURT
HATAY ERZİN AK PARTİ HÜSEYİN GÖKÇE
HATAY REYHANLI AK PARTİ MEHMET HACIOĞLU
HATAY HASSA AK PARTİ MEHMET KARATAŞ
HATAY DEFNE AK PARTİ FERİT OFLAZOGLU
HATAY ALTINÖZÜ AK PARTİ RİFAT SARI
HATAY YAYLADAĞI AK PARTİ MUSTAFA SAYIN
HATAY SAMANDAĞ AK PARTİ MEHMET SÜT
HATAY İSKENDERUN AK PARTİ MEHMET FATİH TOSYALI
HATAY KIRIKHAN AK PARTİ AYHAN YAVUZ
HATAY ANTAKYA AK PARTİ İZZETTİN YILMAZ

 

CHP Hatay Belediye Başkan adayları 

HATAY KUMLU CHP RİFAT AKKUYU
HATAY REYHANLI CHP NİHAT DAĞ
HATAY ERZİN CHP ÖKKEŞ ELMASOĞLU
HATAY SAMANDAĞ CHP REFİK ERYILMAZ
HATAY ARSUZ CHP ASAF GÜVEN
HATAY DEFNE CHP İBRAHİM GÜZEL
HATAY ANTAKYA CHP HİKMET HATUNOĞLU
HATAY PAYAS CHP ALİ OĞUZ
HATAY İSKENDERUN CHP YILMAZ ŞAHUTOĞLU

MHP Hatay Belediye Başkan adayları 

HATAY KUMLU MHP MEHMET DELİ
HATAY BELEN MHP İBRAHİM GÜL
HATAY DÖRTYOL MHP FADIL KESKİN

İYİ Parti Hatay Belediye Başkan adayları 

HATAY DÖRTYOL İYİ PARTİ METEHAN DUDUOĞLU
HATAY SAMANDAĞ İYİ PARTİ SEYRAN MİÇOOĞULLARI
HATAY HASSA İYİ PARTİ MEHMET ALİ SÖYLEMEZ
HATAY KIRIKHAN İYİ PARTİ ERHAN YAVUZYILMAZ
HATAY BELEN İYİ PARTİ HAYRİ YÜKSEL

 

Adalet ve Kalkınma Partisi
Hatay Büyükşehir: İbrahim Güler (Cumhur İttifakı)
Altınözü: Rıfat Sarı (Cumhur İttifakı)
Antakya: İzzettin Yılmaz (Cumhur İttifakı)
Arsuz: Necim Bozkurt (Cumhur İttifakı)
Defne: Ferit Oflazoğlu (Cumhur İttifakı)
Erzin: Hüseyin Gökçe (Cumhur İttifakı)
Hassa: Mehmet Karataş (Cumhur İttifakı)
İskenderun: Mehmet Fatih Tosyalı (Cumhur İttifakı)
Kırıkhan: Ayhan Yavuz (Cumhur İttifakı)
Payas: Bekir Altan (Cumhur İttifakı)
Reyhanlı: Mehmet Hacıoğlu (Cumhur İttifakı)
Samandağ: Mehmet Süt (Cumhur İttifakı)
Yayladağı: Mustafa Sayın (Cumhur İttifakı)

Cumhuriyet Halk Partisi
Büyükşehir: Lütfü Savaş (Millet ittifakı)
Antakya: Hikmet Hatunoğlu (Millet ittifakı)
Arsuz: Asaf Güven (Millet ittifakı)
Defne: İbrahim Güzel (Millet ittifakı)
İskenderun: Yılmaz Şahutoğlu (Millet ittifakı)
Kumlu: Rıfat Akkuyu (Millet ittifakı)
Payas: Ali Oğuz (Millet ittifakı)
Reyhanlı: Nihat Dağ (Millet ittifakı)
Samandağ: Refik Eryılmaz (Millet ittifakı)
Erzin: Ökkeş Elmasoğlu (Millet ittifakı)

Milliyetçi Hareket Partisi
Belen: İbrahim Gül (Cumhur İttifakı)
Kumlu: Mehmet Deli (Cumhur İttifakı)
Dörtyol: Fadıl Keskin (Cumhur İttifakı)

İyi Parti
Belen: Hayri Yüksel (Millet ittifakı)
Dörtyol: Metehan Duduoğlu (Millet ittifakı)
Hassa: Mehmet Ali Söylemez (Millet ittifakı)
Altınözü: Mehmet Tuncay (Millet ittifakı)
Kırıkhan: Erhan Yavuzyılmaz (Millet ittifakı)

Saadet Partisi
Hatay Büyükşehir: Ahmet Yıldız
Altınözü: Mehmet Yüksek
Antakya: Fahri Serdar Özal
Arsuz: Orhan Kaya
Belen: Zekeriya Eğe
Defne: Adnan Mansuroğlu
Dörtyol: Murat Karakoyun
Erzin: Mustafa Ertaç
Hassa: Mustafa Yavşalak
İskenderun: Halil İbrahim Çelik
Kırıkhan: Atilla Erol
Kumlu: Uğur Ural
Payas: Recep Baysal
Reyhanlı: Zabit Çelik
Samandağ: Halil İsmail Önal
Yayladağı: Serkan Oğuz Uğraş

Büyük Birlik Partisi
Yayladağı: Mustafa Kemal Dağıstanlı
Kumlu: Mustafa Karasüleymanlıoğlu
Kırıkhan: Hasan Kelce
İskenderun: Metin Yeşilkaya
Payas: Adnan Yetiş
Hassa: Turgay Caka

Demokrat Parti
İskenderun: Mete Aslan
Arsuz: İbrahim Garipdöken

Demokratik Sol Parti
Hatay Büyükşehir: Ercan Akarpınar
Antakya: Gökmen Çatal
Defne: Mehmet Güzelyurt
Samandağ: Yusuf Ziya Kuzu
Arsuz: Cafer Özenir 

Bağımsız Türkiye Partisi
Hatay Büyükşehir: Malik Sökmen
Antakya: Tarık Hasırcı
İskenderun: Atilla Kaplan
Belen: Mehmet Küçük
Arsuz: Sedat Şahan
Samandağ: Salih Bozdoğan
Reyhanlı: Mümtaz Ceylan
Kumlu: Fehmi Güzelmansur
Defne: Mehmet Dinç
Kırıkhan: Ömer Özsoy
Altınözü: Hasan Mutlu
Yayladağı: Muhammet Uygur
Dörtyol: Bestami Koca
Erzin: Atıf Ceylan
Payas: Kenan Kara
Hassa: Lütfi Arıkan

Yorumlar
Kod: NKDRK