Faydalı Bilgiler
Öncü Dizel Pompa ve Enjektör - Ankara Dizel Pompa Tamiri ve Servisi - Ankara Dizel Pompa
  11 Eylül 2019 Çarşamba , 11:51

Öncü Dizel Pompa ve Enjektör - Ankara Dizel Pompa Tamiri ve Servisi - Ankara Dizel Pompa

İvedik Mahallesi 574. Sokak & 21.Caddesi, İvedik Osb No:33 06378  Yenimahalle  Ankara

Telefon : +90 543 735 02 28

https://www.oncudizel.com

 

Pompa ve Enjektör TamiriPompa ve Enjektör Tamiri

Teknolojiyi yakından takip eden deneyimli, her biri alanında uzman kadrosuyla tüm binek tipi, ticari, ağır vasıta ve iş makinalarının dizel sistemlerinde pompa ve enjektör tamir bakım ve satışında hizmet vermekteyiz.

 

Pompa Servis ve TamiriPompa Servis ve Tamiri

Dizel motorlarında yüksek verim, enjeksiyon sisteminin düzgün ve uyumlu çalışması ile mümkündür. Bu sistemin en önemli parçası da yakıt pompasıdır.

 

Enjektör Servis ve Tamiri

Enjektör Servis ve Tamiri

Servisimizde Tüm Enjektör Gruplarına Garantili Tamir Ayar ve Bakım Hizmeti Verilmektedir. Dizel Enjektör & Pompa Arızalarında profesyonel çözümler sunuyoruz.

 

Meme Temizliği ve Bakımı

Meme Temizliği ve Bakımı

Öncü Dizel olarak, Pompa Enjektör meme temizliği yapmaktayız. Enjektör memesi temizliği önceden de belirtildiği gibi yetkili servisler tarafından yapılması gerekir.

 

Mazot Pompası Tamiri ve Bakımı

Mazot Pompası Tamiri ve Bakımı

Tüm üreticilerin mekanik pompa, yüksek basınçlı common rail pompa, EDC pompa ve eksantrik mili tahriki ile çalışan birim pompanın (Unit Pump) tamir ve bakımını Uzman Kadromuz ve sektörün en iyi ekipmanları ile yapmaktayız.

 

Dizel Filtre Bakım ve Tamiri

Dizel Filtre Bakım ve Tamiri

Enjeksiyon sistemleri için vazgeçilmez koruması Dizel filtresinin temel amacı, enjeksiyon sistemi ve motoru yakıttaki parçacıklardan, sudan ve diğer artıklardan korumaktır.

 

Dizel Turbo Tamiri

Dizel Turbo Tamiri

Garantili Turbo Tamir ve Satışı, Ücretsiz Destek Veriyoruz. %100 Müşteri Memnuniyeti İle Sizlere Garanti Sunuyoruz. Garantili Turbo Tamiri.

 

Avans Ayarı

Avans Ayarı

Avans ayarı, yanma odasının içine yakıt-hava karışımı geldikten ve bu karışımı pistonun yukarı çıkıp sıkıştırmasından sonra bujinin çakma zamanının ayarlanmasına denmektedir.

 

Arıza Tespit ve Araç Kontrol Testleri

Arıza Tespit ve Araç Kontrol Testleri

Orjinal arıza tespit cihazları ile; motor, airbag, abs, şanzuman, klima, immobilizer, araç elektronik sistemleri, Enjektör kodlama

Dizel Enjektör Nedir?

Enjeksiyon sistemi, araç motorunun ihtiyacı olan enerjiyi sağlayan ve yakıt için gerekli iletimi gerçekleştiren bir sistemdir. Yakıtın depolanma aşamasından sonra temizlenmiş bir halde sisteme geri dönmesini sağlayan enjeksiyon sistemi, aynı zamanda püskürtülmesi gereken yakıtın basıncını artırır.

Turbo Bakım ve Tamiri

Turboların tamiri mümkün müdür.Turbo arıza yaptığında tamir edildikten sonra tekrar verimli olarak kullanılabilir mi? Sıfır Turbolara Servet Ödemeyin Garantili Turbo Tamiri Yapıyoruz. Ücretsiz Arıza Tespiti. Orjinal Turbolarınızı Aynı Günde Tamir Ediyoruz. Garanti Belgesi Veriyoruz.

Dİzel Enjektör Nasıl Temizlenir

Ülkemizdeki dizel araçlarda bu parçanın arızalanmasına daha sık rastlanır. Sebebi düşük kalitedeki yakıtlardır. Düşük kaliteli yakıtlardan dolayı motorda 'kurum' denilen karbon birikintileri meydana gelir. 

Pompa ve Enjektör Tamiri Bakımının Önemi

Dizel motorlarda bulunan motor parçalarından biri olan enjektör, benzinli motorlarda da bulunur. Dizel motorlarda yakıt yolundan gelen mazotu alıp silindir odasındaki basınçlı sıcak hava üzerine püskürtür. Hidrolik bir mekanizma ile çalışır.

Avans Ayarı Nedir? Nasıl Yapılır?

Avans ayarı, yanma odasının içine yakıt-hava karışımı geldikten ve bu karışımı pistonun yukarı çıkıp sıkıştırmasından sonra bujinin çakma zamanının ayarlanmasına denmektedir. Yani pistonun üst ölü noktaya gelmeden bujinin daha öncesinde ateşlenmesi anlamına gelir. Fransızca Avance kökünden gelen Avans, Türkçe’de öncelik anlamına gelmektedir.

7/24 Yol Yardımı

Aracınız mı bozuldu? Servisimizde, aracınızla ilgili her türlü sorunda size bir telefon kadar yakınız. Aracınızı bulunduğu yerden servisimize özel çekici araçlarla getirmek kaydıyla, arızaları tespit edip, kısa sürede size sorunsuz çalışır vaziyette teslim edilmesini sağlanır.

 

Yorumlar
Kod: IF7LF